Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Projektowanie instalacji sanitarnych Wodkan – Skierniewice

pexels-photo-416528.jpeg

Instalacje sanitarne to pewna i potrzebna inwestycja, która zapewnia komfort i szereg innych korzyści. Choć jest niewidoczna, pełni kluczową rolę w domach i innych budynkach gospodarczych oraz przemysłowych w Skierniewicach – gwarantuje bieżącą wodę i sprawną kanalizację. Dlatego też jej projekt powinien zostać wykonany prawidłowo i nie powinniśmy oszczędzać przy nim na materiałach  - wybierać tylko te wysokiej jakości. Instalacja sanitarna powinna być inwestycją na długie lata!

Projektowanie instalacji sanitarnych – Skierniewice

Biuro Projektowe Norma projektuje instalacje we współczesnych „minimalistycznym” stylu, ukrywając elementy instalacji, ukrywając je za ścianami i pod posadzką. Fachowy dobór elementów wykończenia oraz wyselekcjonowania tych najbardziej wytrzymałych i niezawodnych sprawia, że instalacje rzadko potrzebują renowacji. Dzięki sprawdzonym materiałom wykluczymy ryzyko ewentualnych napraw, które w tym wypadku często wiążą się z gruntownym remontem całej łazienki od nowa.

Projekt instalacji Wodkan – Skierniewice

Najważniejsza w instalacji sanitarnej jest sieć wewnętrzna. W jej skład wchodzą podejścia kanalizacyjne, piony kanalizacyjne i poziomy kanalizacyjne. Ważnymi elementami takiej instalacji są również syfony, wywiewki wentylacyjne, rewizje, zwane też czyszczakami, a także wpusty podłogowe. Przy każdym urządzeniu sanitarnym należy też zainstalować syfon, który uniemożliwi wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza sieci. Każdy z pionów kanalizacyjnych należy wyprowadzić ponad dach i zakończyć lekko wygiętą rurą.

Wentylacja całej instalacji kanalizacyjnej nigdy nie powinna być łączona z wentylacją grawitacyjną pomieszczeń, w których na co dzień mieszkają ludzie. W przeciwnym razie bardzo prawdopodobne, że nieprzyjemne odory, pochodzące z kanalizacji, będą docierać do domowych wnętrz. Jeśli planuje się założenie kompletnej instalacji sanitarnej do domku jednorodzinnego, trzeba zwrócić szczególną uwagę na parametry podejścia.

Biuro Projektowe Norma do każdego projektu podchodzi indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Zrealizowane przez nas projekty cieszą się uznaniem klientów, nie tylko ze względów wizualnych, ale także funkcjonalnych. Jeśli potrzebujesz projektu instalacji sanitarnej dla swojego domu lub innej nieruchomości w Skierniewicach – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com