Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro Projektowe Norma Żyrardów

Biuro Projektowe Norma Żyrardów

Niezależnie od tego, czy masz dom jednorodzinny, czy budynek przemysłowy, większy lub mniejszy, możesz na nas liczyć. Z chęcią zajmiemy się projektem instalacji sanitarnych w każdym miejscu, które tego potrzebuje. Znamy się na tym jak mało kto. Bowiem każdy z naszych pracowników posiada wszelkie wymagane uprawnienia projektowe, niezawodny sprzęt, oraz co bardzo ważne- odpowiednie doświadczenie w branży. Możesz więc nam zaufać.

 

 

Norma- jesteśmy dla Ciebie

 

Świadczymy usługi projektowe, ale również doradzamy i nadzorujemy, czyli po prostu trzymamy rękę na pulsie. Podczas projektu w indywidualny sposób dostosowujemy poszczególne rozwiązania techniczne do zaistniałych możliwości. W razie potrzeby jesteśmy w stanie stworzyć dokładny kosztorys, który zdecydowanie pomoże w oszacowaniu kosztów. Każdy etap jest uzgodniony i zatwierdzony razem z inwestorem, dzięki czemu zawsze działamy w porozumieniu osiągając przy tym najlepszy efekt.

 

Żyrardów: solidnie, sprawnie i na czas

 

Co więcej, nie musisz martwić się o termin, ponieważ ten nam nie straszny. Wysoka jakość i terminowość to właściwie nasze drugie imię, które z dumą nosimy. Czuwamy nad każdą realizacją niczym nad nowo urodzonym dzieckiem, o które należy dbać, stale dopieszczać i być pewnym, że niczego mu nie brakuje. Działamy zgodnie z prawem, harmonogramem oraz oczekiwaniami klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z niezawodnym biurem projektowym w Żyrardowie, Norma to właśnie to, czego szukasz. Zaufaj nam, z pewnością się nie zawiedziesz. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com