Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro Projektowe Norma – Sochaczew

pexels-photo-239886.jpeg

Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie projekt wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnej w Sochaczewie? Właśnie ją znalazłeś! Biuro Projektowe Norma od 2009 roku zajmuje się projektowaniem, a wieloletnie doświadczenie przy rozmaitych tematach projektowych (m.in. instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, czasowej organizacji ruchu…) pozwala spełnić w 100% wszelkie oczekiwania klientów. Jeśli jesteś ciekawy, co projektujemy i czym zajmuje się jeszcze nasza firma – nie zamykaj przeglądarki i czytaj dalej!

Biuro projektowe Norma - Sochaczew

Wykonujemy projekty we wszystkich typach budownictwa – naszą specjalnością jest branża sanitarna. Projektujemy zarówno dla domków jednorodzinnych, jak i obiektów przemysłowych. Zawsze wybieramy najlepsze rozwiązania pod względem ekonomicznym i technicznym, stale kontaktując się z inwestorem. Prowadzimy również kompleksowy nadzór inwestorski, dbając o dobro naszego klienta – dbamy o jakość i terminowość wykonywanych prac.

Oferujemy opracowanie projektów z zakresu branży sanitarnej, grzewczej, instalacyjnej i gazowej, min. instalacji centralnego ogrzewania, instalacji pomp ciepła, instalacji wodnokanalizacyjnych, projektów czasowej organizacji ruchu…

Norma biuro projektowe - Sochaczew

Biuro Projektowe Norma ma wiele do zaoferowania. Przygotowujemy dokumentacje projektowe wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami, doradzamy w zakresie inwestycji i przepisów budowlanych. Naszą domeną są krótkie terminy, korzystne ceny, kreatywność, wysoka estetyka rozwiązań i… miła obsługa! Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i projektu.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy i skontaktowania się z nami. Z przyjemnością wykonamy projekt instalacji sanitarnej dla każdego typu budownictwa w Sochaczewie. Zapraszamy!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com