Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro Projektowe Norma – Skierniewice

pexels-photo-247772.jpeg

Szukasz biura projektowego, wykonującego opracowanie projektów budowlanych, wykonawczych i podwykonawczych branży: sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej lub gazowej? Doskonale trafiłeś! Biuro Projektowe Norma oferuje opracowanie takich projektów, a nawet… znacznie więcej!

Biuro Projektowe Norma - pełen profesjonalizm i szeroka usługa

Przygotowujemy dokumentację projektowej branży sanitarnej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami w zakresie dokumentów i pozwolenia na budowę. Oferujemy sprawną koordynację branżową i doradztwo w zakresie inwestycji i przepisów budowlanych.
Opracowujemy projekty m.in. instalacji centralnego ogrzewania, kotłowni gazowych, instalacji pomp ciepła, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji gazowych, przydomowych oczyszczalni ścieków, czasowej organizacji ruchu.
Uzyskujemy także decyzje, postanowienia, uzgodnienia oraz inne dokumenty formalno-prawne, np. decyzje o pozwoleniu na budowę, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzje o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub decyzje o warunkach zabudowy, pozwolenie wodnoprawne.
Sprawujemy nadzory autorskie i udzielamy konsultacji technicznych na budowie.

Norma - biuro projektowe na medal!

Biuro Projektowe Norma to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta i wysoka jakość usług projektowych w nowych technologiach . Domeną naszej firmy jest kreatywność, oryginalność, niepowtarzalność oraz wysoka estetykę rozwiązań projektowych, która zadowoli każdego. Ponadto oferujemy przystępne ceny, krótkie termin i miłą obsługę. Zawsze dbamy o interesy inwestora i jego budżet – nasi projektanci potrafią wykonać dokładny kosztorys i kontaktują się z klientem na każdym etapie projektowania. Jeśli szukasz godnego zaufania biura projektowego w Skierniewicach – skontaktuj się z nami!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com