Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro projektowe Norma - Rawa Mazowiecka

pexels-photo-860379.jpeg

Biuro projektowe Norma od 2009 roku zajmuje się projektowaniem wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych. Projektujemy, doradzamy, nadzorujemy i współpracujemy na każdym etapie wykonywania naszych projektów. Wieloletnie doświadczenie projektowe i właściwe kwalifikacje pozwalają nam w profesjonalny i uczciwy sposób spełnić Państwa oczekiwania.

Biuro projektowe Norma – gwarantujemy kompletne projekty!

Głównym zakresem działalności naszej firmy jest wykonywanie projektów instalacji sanitarnej. Nasze projekty są kompletne – zawierają dokładne kosztorysy oraz są całkowicie zgodne z polskim prawem. Nieważne czy potrzebujesz projektu z branży sanitarnej dla domku jednorodzinnego, mieszkania czy też obiektu przemysłowego w Rawie Mazowieckiej – projektujemy we wszystkich typach budownictwa! Projekty biura projektowego Norma sporządzone są przez doświadczonych i kompetentnych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia projektowe i niezbędną wiedzę. Już przy wykonywaniu wstępnych projektów szacujemy koszty Państwa inwestycji. Projekty realizujemy z dbałością o szczegóły i budżet klienta – nienagannie terminowo i jakościowo!

Norma – biuro projektowe, które dba o klienta!

Projektując, dokonujemy analizy techniczno-ekonomicznej i – po skonsultowaniu się z klientem – wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązanie, najkorzystniejsze pod względem finansowym i technicznym. Pragniemy, aby inwestorzy, którzy zaufali naszej firmie, byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Na budowie w Rawie Mazowieckiej, prowadząc kompleksowy nadzór inwestorski, również działamy w imieniu klienta. Dbamy o interesy inwestora, wykonanie i terminowość robót, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Przez cały czas trwania prac projektowych jesteśmy w stałym kontakcie i współpracujemy z Klientem!

Jeśli poszukujesz zaufanego biura projektowego – koniecznie skorzystaj z usług Normy! Chętnie rozwiążemy każdy problem związany z branżą sanitarną, pomożemy i doradzimy! Kompletne i szczegółowe projekty, terminowość i wysoka jakość prac, przyjazna atmosfera współpracy – to u nas NORMA! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com