Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro projektowe Norma - Mszczonów

water-tap-black-and-white-macro-615326.jpeg

Potrzebujesz profesjonalnego projektu instalacji sanitarnej? To nasza specjalność! Mamy wiele lat doświadczenia projektowego, znakomicie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz warsztat, który spełni oczekiwania każdego. Zaufaj projektom biura Norma Mszczonów!

Norma - zaskakujemy pozytywnie

Projektujemy we wszystkich typach budownictwa - od domków jednorodzinnych, po obiekty przemysłowe. Wszystkie nasze projekty wykonane są nienagannie i dokładnie, zgodnie z ustalonym terminem, a wykonują je osoby z doświadczeniem i właściwą wiedzą. Na dodatek nasi projektanci są w stanie dokładnie oszacować koszty Waszej inwestycji oraz doradzić najlepsze rozwiązanie pod względem techniczno-ekonomicznym. Prowadzimy również nadzór inwestorski, działając w interesie Inwestora. Robimy wszystko, aby realizacja każdej inwestycji była zgodna - a nawet przerosła - oczekiwania klienta!

Mszczonów: nasza oferta!

Oferujemy opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych, i powykonawczych branży: sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i gazowej. Opracowujemy szczegółowo założenia i koncepcje inwestycji - od uzyskiwania warunków technicznych (m.in. dostaw wody) po kwestie formalno-prawne (decyzje, postanowienia, uzgodnienia oraz inny dokumenty). Opracowujemy nawet czasową organizację ruchu - myślimy o wszystkim! Z nami nie spotkają Państwa żadne przykre niespodzianki.

Dlaczego warto wybrać Normę?

Jesteśmy sprawnie działającym biurem projektowym, które czynnie uczestniczy we wszystkich etapach projektu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bez wyjątku wszystkim wysoką jakość usług - również w nowych technologiach! Ponadto jesteśmy firmą kreatywną, która ceni sobie oryginalność i wysoką estetykę rozwiązań projektowych. Dbamy także o budżet Inwestora, starając się wybrać najkorzystniejsze rozwiązania i - przede wszystkim - oferujemy okazyjne ceny!

Jeśli więc szukasz biura projektowego, które wykona dla Ciebie profesjonalny projekt z branży sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej lub gazowej - koniecznie zgłoś się do Norma Mszczonów! Zapraszamy do kontaktu - gwarantujemy miłą i sympatyczną obsługę oraz odpowiemy na wszelkie Państwa wątpliwości.

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com