Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro Projektowe Norma – Milanówek

pexels-photo-273222.jpeg

Szukasz firmy projektowej, która wykona dla Ciebie kompletny projekty z branży sanitarnej dla domu jednorodzinnego, obiektu przemysłowego lub innego typu budownictwa w Milanówku? Lepiej trafić nie mogłeś!

Biuro Projektowe Norma to firma z wieloletnim doświadczeniem, która wykonuje projekty w różnorodnych tematach projektowych (przede wszystkim wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych, ale i czasowej organizacji ruchu, budowniczych itp.). Sporządzane są one przez osoby posiadające wymagane uprawnienia, wiedzę i długoletnią praktykę, które pozwalają spełnić całkowicie oczekiwania klientów. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Biuro Projektowe Norma - projektowanie, doradzanie, nadzorowanie, współpraca

Oferujemy opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych oraz powykonawczych branży sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i gazowej. Projektujemy instalacje centralnego ogrzewania, kotłownie, instalacje pomp ciepła, wentylacje mechaniczne i klimatyzacje, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków, projekty czasowej organizacji ruchu i znacznie więcej. Na każdym etapie procesu projektowego konsultujemy się z inwestorem i wybieramy najlepsze rozwiązania – zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym. Na budowie, prowadząc kompleksowy nadzór, chronimy interesy klienta oraz dbamy o jakość i terminowość wykonywanych robót. Przez cały czas trwania prac projektowych zapewniamy bliską współpracę z Klientem oraz wielobranżową koordynację.

Norma – biuro projektowe, które oferuje więcej niż projekt

Poza przygotowaniem projektu z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami w zakresie dokumentów i pozwolenia na budowę, oferujemy krótkie terminy, korzystne ceny, indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze prace charakteryzuje kreatywność, oryginalność oraz wysoka estetyka rozwiązań projektowych (usługi projektowe wykonujemy w nowych technologiach).

Jeśli szukasz biura projektowego, które nigdy nie zawodzi – skontaktuj się z Biurem Projektowym Norma! Chętnie zaprojektujemy instalacje sanitarne oraz znacznie więcej dla Twojego budynku w Milanówku!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com