Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Usługi projektowe
i nadzór w budownictwie

sprawdź ofertę   +

Biuro Projektowe Norma - Grodzisk Mazowiecki

pexels-photo-416405.jpeg

Szukasz firmy, które wykona dla Ciebie profesjonalny projekt instalacji sanitarnej w Grodzisku Mazowieckim? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Biuro Projektowe Norma specjalizuje się w wykonywaniu takich projektów, we wszystkich typach budownictwa - od domków jednorodzinnych, po obiekty przemysłowe!

Biuro Projektowe Norma - postaw na fachowców!

Biuro Projektowe Norma to przede wszystkim wiele lat doświadczenia na rynku projektowym i wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasze projekty wykonane są zawsze na czas, dopracowane w każdym detalu. W czasie projektowania konsultujemy się również z klientem, chcąc wybrać jak najlepsze rozwiązanie pod względem zarówno technicznym, jak i ekonomicznym, a nasi projektanci potrafią dokładnie oszacować koszty inwestycji klienta.

Norma - zaufane i niezawodne biuro projektowe

Opracowujemy projekty budowlane, wykonawcze, i powykonawcze branży: sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i gazowej. Wykonujemy wszelakie założenia i koncepcje inwestycji - od uzyskiwania warunków technicznych (m.in. dostaw wody) po kwestie formalno-prawne (decyzje, postanowienia, uzgodnienia oraz inny dokumenty). Opracowujemy nawet czasową organizację ruchu - u nas wszystko przygotowane jest zgodnie z polskim prawem budowlanym!

Wybierz Biuro Projektowe Norma! Uczestniczymy we wszystkich etapach projektów, dbając o interesy i budżet inwestora. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz oryginalne i estetyczne rozwiązania projektowe. Jeśli szukasz biura projektowego z pomysłami i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia w Grodzisku Mazowieckim - koniecznie skontaktuj się z nami! Gwarantujemy współpracę w miłej atmosferze oraz odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania!

KontaktLokalizacja

Biuro projektowe NORMA

ul. Piękna 10a/14, 96-300 Żyrardów
tel. 534 017 786
kom. 500 071 927

e-mail: norbert.bukowski@gmail.com